KİŞİSEL BİLGİLER

 

KISA ÖZGEÇMİŞ

Lisans derecesini İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde şeref öğrencisi olarak tamamladıktan sonra Ilmenau University of Technology'de Media and Communication Science alanında M.A. (Master of Arts) derecesini "Consumer Attitudes Regarding Mobile Advertising" teziyle tamamlamıştır. 2014 yılında başladığı Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı İletişim Araştırmaları doktora programında tez aşamasındadır.

Halkla İlişkiler, İletişim Araştırmaları, Benlik, Kişisel Markalaşma, Sosyal Medya ve Çağrı Merkezi Hizmetleri uzmanlık alanları arasında yer almaktadır. TRT İzmir ve Young & Rubicam'da profesyonel deneyimlerinin yanı sıra, ICE Logistics GmbH'de Medya Uzmanı, T-Nations’ta Oyun Yöneticisi, Güngör Group Kurumsal Danışmanlık’ta Reklam Koordinatörü, No1 Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Danışmanlığı’nda Proje Yöneticisi, Yaşar Holding’te İletişim Uzmanı, Amerikan Kültür Merkezi, OYDEM ve British Town’da İngilizce Öğretmeni olarak görev almıştır.

Yeşilay, Reklamcılar Vakfı, Greenpeace ve LÖSEV’de aktif gönüllü olarak sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktadır.