KİŞİSEL BİLGİLER

 

KISA ÖZGEÇMİŞ

Lisans derecesini İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde şeref öğrencisi olarak tamamladıktan sonra Ilmenau University of Technology'de Medya ve İletişim Araştırma alanında yüksek lisans derecesini "Consumer Attitudes Regarding Mobile Advertising" teziyle tamamlamıştır. 2014 yılında başladığı Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı İletişim Araştırmaları doktora programında tez aşamasındadır.

Mobil Reklamcılık, Dijital Benlik Sunumu, Kişisel Marka Yönetimi, Sosyal Medya ve Müşteri İlişkileri Yönetimi uzmanlık alanları arasında yer almaktadır. TRT ve Young & Rubicam'daki profesyonel deneyimlerinin yanı sıra, ICE Logistics GmbH'de Medya Uzmanı, T-Nations’ta Oyun Yöneticisi, Güngör Group Kurumsal Danışmanlık’ta Reklam Koordinatörü, No1 Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Danışmanlığı’nda Proje Yöneticisi, Yaşar Holding’te İletişim Uzmanı, Amerikan Kültür Merkezi, OYDEM ve British Town’da İngilizce Öğretmeni olarak görev almıştır.

Yeşilay, Reklamcılar Vakfı, Greenpeace, LÖSEV, TEMA ve Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği'nde aktif gönüllü olarak görev almaktadır.