KİŞİSEL BİLGİLER

 

KISA ÖZGEÇMİŞ

Kariyerine 1999 yılında Otokoç Avis’te Satış ve Müşteri Hizmetleri biriminde Satış Sorumlusu olarak başlamıştır. Opet Fuchs A.Ş.’ de İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmış. 2013 Yılında Koç Holding’e atanarak İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Kurumsal Koçluk görevlerini üstlenmiştir.

Koç Holding bünyesinde Liderlik Yetenek Yönetimi Programı’nın yanı sıra “Kurum İçi Koçluk Programı” nın yönetiminden sorumlu olmuştur. Koç Holding’ te üst düzey liderlik rollerine aday olan yöneticilere liderlik koçluğu vermiştir. 2014 yılında hayata geçirilen Koç Topluluğu “Mentorluk Programı” nı yönetmiştir.

2015 yılında kurduğu “BK-Brand Eğitim ve Danışmanlık”’ ta liderlik ve kariyer gelişimi üzerine koçluk ve eğitmenlik hizmetlerinin yanı sıra, kurumlara insan kaynakları yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. 2017 yılı itibariyle İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Koçluk, Liderlik ve Kariyer yönetimi konularında ders vermek üzere öğretim görevlisi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2012 Yılında Adler CE Profesyonel Koçluk Sertifika Programını tamamladıktan sonra Adler CE İleri Düzey Koçluk Eğitimi Practicum’u ve ORSC Organizasyon, Takım ve İlişki Sistemleri Koçluğu Eğitim Programını tamamlamıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi mezundur. Yüksek Lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme-Üretim Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde 2. Üniversite öğrenimine devam etmektedir.
EMCC (European Mentoring & Coaching Council) üyesi olup PCC sertifikasyonuna sahip profesyonel koçtur.